Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Strona główna Doradztwo i projektowanie  Znajdź nas na facebooku:


Doradztwo i projektowanie

POMIAR

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi pomiaru przed zakupem. Ta czynność jest warunkiem dokonania bezpiecznych zakupów a my świadczymy ją bezpłatnie. Dzięki tej usłudze zyskują Państwo pewność, że montaż przebiegnie prawidłowo. Okna, drzwi i bramy będą pasowały do przygotowanych otworów. Zlecając nam pomiar unikacie Państwo konsekwencji błędnych wymiarów.


WYCENA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta, po rozmowie z Państwem doradzimy jaki produkt wybrać, przedstawimy kilka możliwości cenowych i produktowych, przygotujemy profesjonalną wycenę. Czekamy na Państwa w naszym salonie sprzedaży, zapytania odnośnie wycen można składać telefonicznie mailowo i poprzez formularz kontaktowy.


MONTAŻ

Oferujemy Państwu montaż zakupionych  produktów przez naszą profesjonalną ekipę montażową.
Gwarancja fachowego montażu to jeszcze nie wszystko. Największą korzyścią przy zakupie z montażem jest obniżona stawka podatku VAT z 23% do 8%.  Jeśli zdecydują się Państwo także na montaż, korzyści są znacznie większe - 15% .

Polecamy NOWOŚĆ CIEPŁY MONTAŻ i CIEPŁY PARAPET.


GWARANCJA

Wszystkie nasze usługi są objęte wieloletnią gwarancją. Również do produktów, których używamy w naszej pracy dołączana jest karta gwarancyjna. Karta gwarancyjna i warunki gwarancji dostępne na naszej stronie internetowej. Aby przejść kliknij TUTAJ

KONTAKT

Mogą Państwo kontaktować się z nami zarówno telefonicznie, jak i mailowo oraz pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży. Chętnie odwiedzimy Państwa w domu, przedstawimy ofertę, doradzimy, wykonamy pomiary.


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel kom: + 48 502 106 676
tel/fax:     15 832 38 19Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!Wywołano: 95974 razy
Copyright (c) 2012 by