Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Strona główna Łuki i skosy  Znajdź nas na facebooku:


Łuki koła skosy wykusze

Współczesna architektura budownictwa wymaga nowych standardów. Oferowana przez nas stolarka okienna i drzwiowa PCV firmy Anpol doskonale spełnia te wymagania – łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.

Wzmocniona konstrukcja profili gwarantuje optymalne parametry statyczne, wielokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.


Oryginalne i harmonijne wzornictwo w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Poza klasycznymi oknami proponujemy okna w wersji bardzo eleganckiej. Nowoczesna architektura - oprócz klasycznych kształtów okien – coraz częściej wymaga zastosowania niestandardowych i asymetrycznych form, dlatego też nie sprawia nam żadnego problemu wykonanie okien o nietypowych kształtach, takich jak np. łuki, koła, trójkąty, trapezy czy skosy. Usytuowane okna w kształcie kola obok drzwi wejściowych, czy w szczycie dachu, daje niepowtarzalny efekt wizualny.
Dzięki bogatej kolorystyce profili okiennych, możliwości stosowania giętych szprosów, zarówno wewnątrz-szybowych jak i naklejanych, oraz zróżnicowanej ofercie szyb, każde nasze kółko jest wyjątkowe i niepowtarzalne.
Okna o nietypowych kształtach, koła łuki, skosy są wspaniałym elementem dekoracyjnym. Dodają wnętrzu elegancji i wyrafinowania.
Są nawiązaniem do architektury zabytkowej i klasycznego piękna.
Symetryczne lub asymetryczne okna gięte i skosy coraz częściej wypierają prostokątne schematy i standardy. Nietypowe okno jest w stanie przełamać bryłę budynku, nadać całej fasadzie oryginalności i świeżości.
Coraz modniejsze w ostatnim czasie stają się lukarny, wykusze. Jest to świetny sposób na doświetlenie pomieszczeń, a jednocześnie daje niesamowity efekt wizualny.

Tylko od klienta zależy czy będzie to tradycyjny dwuskrzydłowy balkon z lekkim łukiem, nieregularny kształt z naklejonym szprosem, czy też "bawole oko".

Skontaktuj sie znami telefonicznie, poprzez e-mail lub formularz kontaktowy przedstaw nam swoją koncepcję a my sprawdzimy czy twoje marzenie można spełnić !!!

008b_okna194121_1273052821521_n3918db5f9034302bc28539d8b3462e73-thumb
4640_12514544453IMG_2964_copySerramenti_pvc_3
drewniane-oknaokna1pol-skone_okna_drewniane_01
Wywołano: 95958 razy
Copyright (c) 2012 by